جدیدترین نکات برای پیدا کردن پست مهمان رایگان

جدیدترین نکات برای پیدا کردن پست مهمان رایگان

فهرست مطالب

راه‌های یافتن فرصت‌های وبلاگ نویسی آنلاین

اگر از افراد فعال در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ هستید احتمال واژه پست مهمان به گوشتان آشنا است. اما ممکن است اطلاعات زیادی در رابطه با آن نداشته باشید. نگران نباشید ما قصد داریم تمامی آنچه را که نیاز است در رابطه با پست مهمان بدانید به شما آموزش دهیم. اولین کار این است که با پست مهمان آشنا شویم و بدانیم پست مهمان دقیقا چیست؟

پست مهمان یک راهکار ساده برای افزایش ترافیک وب سایت می‌باشد. در این روش فرد با انتشار پست‌هایی در وب سایت‌های دیگر و لینک دهی به سایت خود نه تنها بازدید خود بلکه بازدید سایت میزبان  را نیز افزایش می‌دهد. این عمل با هدف افزایش آگاهی دیگر افراد از وب سایت‌ها و برندهای دیگر صورت می‌گیرد.

مشخص کردن اهداف

مشخص کردن اهداف

قبل از اینکه دست به کار شوید و تلاش‌های خود را برای آماده کردن پست مهمان به کار گیرید خوب است چند لحضه‌ای را به اهداف نهفته شده در پشت این کار فکر کنید. قصد دارید از طریق این پست به چه اهدافی دست یابید؟

معمولا افراد برای دستیابی به سه هدف اقدام به آماده کردن پست مهمان می‌کنند. این سه هدف عبارتند از:

1.معرفی خود به صنعت

2.ایجاد بک لینک‌های با کیفیت

3.افزایش بازدیدها و ترافیک‌های وب سایت

اگر محتواهای قوی در دست داشته باشید می‌توانید به هر سه این اهداف دست یابید.

چگونه فرصت‌های وبلاگ نویسی مهمان را بیابیم؟

چگونه فرصت‌های وبلاگ نویسی مهمان را بیابیم؟

اولین سوالی که مطرح می‌شود این است که چگونه باید فرصت‌های مناسب را برای وبلاگ نویسی مهمان پیدا کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای یافتن سایتی مناسب برای انتشار پست‌های مهمان باید توجه بسیاری به حوزه‌های مرتبط داشته باشید. وبلاگ مربوطه بایستی دارای معیارهای زیر باشد:

1.وبلاگ منتخب بایستی مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد تا بتواند شرایط  را برای افزایش ترافیک وب سایت شما فراهم کند.

2.صاحبان وبلاگ بایستی در رسانه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشند تا از این طریق بتوانند بک لینک‌های زیادی را برای سایت خود و در نتیجه سایت شما به دست آورند.

3.محتواهای قرار داده شده در وبلاگ هدف بایستی به حوزه کاری شما مرتبط باشند.

4.مخاطبان هدف وبلاگ منتخب بایستی علاقه مند باشند تا در رابطه با حوزه کاری شما بیشتر بدانند.

به عنوان مثال اگر در زمینه فروش بذرهای گیاهی فعالیت دارید وبلاگ‌های فعال در زمینه باغبانی می‌توانند گزینه مناسبی باشند.

سرچ در گوگل

 

برای یافتن فرصت‌های وبلاگ نویسی مهمان می‌توانید از گوگل آغاز کنید. گوگل به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی این فرصت‌ها را یافته و با انتشار پست‌های مهمان به اهداف خود دست یابید. تنها کافی است کلمات کلیدی زیر را با کلمات کلیدی صنعت خود جایگزین کنید.

این کلمات کلیدی عبارتند از:

پست مهمان، ارسال پست مهمان، پست مهمان بر اساس ….، پذیرش پست مهمان، دستورالعمل‌های پست مهمان

با جست و جو کردن این عبارت‌ها به صفحه دستورالعمل‌های پست مهمان وبلاگ، صفحه ارسال پست مهمان یا پست‌های مهمان واقعی توسط نویسندگان دیگر هدایت می‌شوید.

وبلاگ نویسان مهمان معروف

شناخت وبلاگ نویسان مهمان و افراد فعال در حوزه تولید محتوا یک شانس بزرگ در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با پیگیری فعالیت‌های این افراد امکان یافتن وب سایت‌های معروفی که امکان انتشار پست مهمان را برای شما فراهم کرده است، خواهید داشت.

اگر زمانی را صرف یافتن این وبلاگ نویسان و محل فعالیت آن‌ها کنید، می‌توانید بهترین فرصت را برای انتشار پست مهمان بیابید.

آنالیز بک لینک‌های رقبا

اگر به دنبال یافتن فرصت‌های مناسب انتشار پست مهمان و افزایش ترافیک و رتبه هستید از بررسی بک لینک‌های رقبا غافل نشوید. سعی کنید به سراغ رقبا قدر حوزه کاری خود روید و بک لینک‌های دریافتی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. این کار ممکن است در ابتدا برای شما سخت باشد‌. اما فراموش نکنید نتیجه حاصل شده از این آنالیز می‌تواند سرنوشت تبلیغات گوگلی شما را به طور کلی متحول کند.

هنگامی که به بررسی بک لینک‌های سایت‌های رقیب می‌پردازید بدون شک با پیوندهایی روبه رو می‌شوید که از پست‌های مهمان نشات گرفته است. پیگیری این بک لینک‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا فرصتی مناسب برای پست مهمان بیابید. و با استفاده از فرصت یافته شده بتوانید لینک‌های با کیفیتی برای سایت خود دریافت کنید.

فضا مجازی

قبل‌تر در رابطه با تاثیر فضا مجازی در دریافت لینک‌های با کیفیت صحبت کردیم. با توجه به بیانات گفته شده فضا مجازی ابزاری قورت مند است که اگر در کنار گوگل مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند سرنوشت نهایی تبلیغات را به طور کلی متحول کند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که بسیاری از وبلاگ نویسان پوسترهای آخرین پست‌های مهمان خود را در فضا مجازی به انتشار بگذارند.

ساده‌ترین راه برای یافتن این دسته فرصت‌ها حضور در توییتر است. با حضور در این فضا می‌توانید به سرچ کلمات مرتبط پرداخته و بهترین فرصت‌ها را بیابید.

وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات مرتبط به وبلاگ نویسی مهمان

برخی از وب سایت‌ها با دریافت هزینه‌ای مشخص امکان انتشار پست‌های مهمان را برای شما فراهم می‌کنند. یافتن این دسته وبلاگ‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید فرصت‌های زیادی برای انتشار پست مهمان و دریافت بک لینک بیابید.

حتی گاهی دیده می‌شود که این وب سایت‌ها امکان انتشار پست به صورت رایگان را نیز برای شما فراهم می‌کنند. چرا که پست مهمان برای آن‌ها نیز بک لینک‌های مفید فراوانی به همراه خواهد داشت.

پس از یافتن فرصت مناسب برای انتشار پست مهمان چگونه باید پست مربوطه را آماده کرد؟

ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از یافتن فرصت مناسب چه باید کرد؟ به فرض که فرصت مناسبی یافتیم دومین قدم خود را چگونه برداریم؟

یافتن فرصت‌های مناسب انتشار پست‌های مهمان تجاری اولین قدم است. در قدم دوم شما باید بتوانید سایت را بررسی کنید. و بر اساس اطلاعات به دست آمده بهترین و مناسب‌ترین پست مهمان را آماده کنید.

بررسی محتواهای بلاگ

بررسی محتواهای بلاگ

اولین کاری که پس از یافتن وب سایت مناسب برای انتشار پست‌های مهمان باید انجام دهید بررسی محتواهایی است که در وبلاگ مربوطه منتشر شده است‌. محتواهای منتشر شده اطلاعات زیادی در رابطه با مخاطبان هدف، تعداد بازدید کنندگان، و هم سو بودن نقطه نظر صاحب سایت با شما ارائه می‌دهد.

با بررسی محتواهای یک سایت می‌توانید متوجه شوید که آیا وب سایت منتخب برای انتشار پست‌های مهمان شما مناسب است یا خیر؟

بررسی پست‌های مهمان دیگر

وب سایت منتخب تنها منتشر کننده پست‌های مهمان شما نیست. ممکن است پست‌های مهمان بسیاری را تا کنون انتشار داده باشد. شما می‌توانید با بررسی این پست‌ها متوجه شوید که آیا انتشار پست‌های تجاری در این صفحه می‌تواند شما را به اهدافتان نزدیک کند یا خیر؟

برخی از وب سایت‌ها با اینکه مخاطبان هدف بسیاری دارند و روزانه چندین هزار بازدید را به خود اختصاص می‌دهند اما نمی‌توانند مکان مناسبی برای انتشار پست‌های مهمان شما باشند چرا که مخاطبان آن‌ها تنها بر روی محتواهای بلاگ تمرکز دارند. و علاقه‌ای به پست‌های مهمان نشان نمی‌دهند.

شناخت وبلاگ نویسان مهمان

همیشه این امکان وجود دارد که صاحب سایت منتخب پست مهمان شما را نپذیرد. قبل از اینکه پیشنهاد همکاری را برای سایت مد نظر ارسال کنید به بررسی بیوگرافی و رزومه کاری وبلاگ نویسان مهمانی که موفق به انتشار پست شده‌اند، بپردازید. این کار به شما کمک می‌کند تا شانس بیشتری برای متقاعد کردن صاحب سایت داشته باشید.

بررسی پست‌های مهمان تاثیر گذار

همه پست‌های مهمان به یک اندازه تاثیرگذاری ندارند. برخی جز اتلاف وقت هیچ نتیجه‌ای برای فرد آماده کننده به دنبال ندارد. در مقابل برخی دیگر تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت و برند سازی نشان می‌دهد.

در این مرحله شما باید پست‌های مهمانی را که توانسته است موفقیت‌های بسیار حاصل کنید بیابید و بررسی کنید. ببینید پست آماده شده چگونه عمل کرده و به چه نکاتی پرداخته است؟ ایده گرفتن از پست‌های مهمان موفق می‌تواند شما را یک قدم به هدف نزدیک‌تر کند‌.

اعتماد سازی و معرفی خود به صاحب وب سایت

اعتماد سازی و معرفی خود به صاحب وب سایت

قبل از اینکه پیشنهاد خود را برای صاحب وب سایت منتخب ارسال کنید لازم است از دو هفته قبل بل انتشار نظرات زیر پست‌های منتشر شده خود را بهتر معرفی کنید. این اقدام باعث می‌شود تا اعتماد سازی راحت‌تر انجام گیرد و درصد موفقیت صاحب بلاگ با انتشار پست مهمان شما افزایش یابد.

پیشنهاد ما این است که نظرات و انتقادات خود را در رابطه با آخرین پست‌های وب سایت مربوطه منتشر کنید.

بهترین زمان برای ارسال پست مهمان

افراد بسیاری داوطلب هستند تا بدانند بهترین زمان برای ارسال پست مهمان کی است؟ در رابطه با این پاسخ باید خدمتتان عرض کنیم که همیشه فرصت انتشار پست مهمان را نخواهید داشت. بنابراین باید فرصت‌های ویژه را غنیمت شمارید و با انتشار پست‌های مهمان خاص در زمان‌های خاص به شهرت مدنظر خود دست یابید.

این فرصت‌های خاص و ویژه عبارتند از:

1.هنگامی که وب سایتی از شما در رسانه‌های اجتماعی یا وب سایت خود نام برده است.

2.هنگامی که پست مهمان رقبا توسط وبلاگی منتشر می‌شود.

3.هنگامی که از خدمات یا محصولات جدیدی رونمایی می‌کنید.

4.هنگامی که وبلاگی در جهت دریافت و انتشار پست مهمان اعلام آمادگی می‌کند.

هنگام ارسال پست وبلاگ به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هنگام ارسال پست وبلاگ به چه نکاتی باید توجه کرد

بدون در نظر گرفتن یک سری نکات این امکان وجود دارد که صاحبان وبلاگ پست شما را برای انتشار نپذیرند. بنابراین نیاز است که در هنگام ارسال درخواست انتشار پست حتما به این نکات توجه داشته باشید.

1.خواندن دستورالعمل‌ها

آخرین کاری که باید قبل از تماس با صاحب وبلاگ انجام دهید این است که دستورالعمل‌های ارسال پست مهمان را مطالعه کنید با خواندن این دستوالعمل‌ها به راحتی می‌توانید به این سوالات پاسخ دهید که آیا صاحب وبلاگ از شما می‌خواهد ایده ارائه دهید یا پست کامل؟ قالب پست باید چگونه باشد؟

با دانستن پاسخ این سوالات شانس شما نیز برای موفقیت افزایش می‌یابد.

ایمیل خود را شخصی سازی کنید

داشتن ایمیل شخصی که هویت شما را به خوبی آشکار کند از مهم‌ترین معیارها برای قبول یا رد پیشنهاد پذیرش پست مهمان است. هیچکس دوست ندارد به شخصیت‌های فیک که هویت مشخصی ندارند اعتماد کند. و با آن‌ها همکاری داشته باشد. بنابراین لازم است که حتما یک ایمیل شخصی برای خود داشته باشید.

عضویت در خبرنامه بکلینکام

آخرین آموزش بکلینکام را با عضویت در خبرنامه از طریق پست الکترونیک دریافت نمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما برای ما مهم است، لطفا نظر دهید.x