تاثیر پست مهمان بر کسب و کار آنلاین

فهرست مطالب

اگر قصد دارید کسب و کار خود را از طریق تبلیغات گوگل رونق دهید باید بتوانید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. تلاش‌های بسیاری برای افزایش ترافیک میان وب سایت‌های مختلف صورت می‌گیرد. اما تنها ده درصد از این کسب و کارها در نهایت می‌توانند به هدف نهایی خود دست یابند. یکی از روش‌های بالا بردن ترافیک وب سایت دریافت بک لینک از طریق وبلاگ نویسی مهمان است.

ممکن است این سوال در ذهنتان شکل گیرد که آیا وبلاگ نویسی مهمان هنوز هم یک روش محبوب برای افزایش بازدید سایت محسوب می‌شود؟ برای پاسخ دادن به این سوال تنها نیاز است چند دقیقه از وقت با ارزش خود را صرف خواندن این مقاله کنید.

بررسی‌ها نشان داده‌ است که امروزه بیش از ۶۰۰ میلیون وبلاگ آنلاین در حال فعالیت است. علاوه بر این بسیاری از صاحبان کسب و کارها از وبلاگ نویسی مهمان به عنوان فرصتی برای افزایش ترافیک دو طرفه سایت استفاده می‌کنند.

برخی از وبلاگ نویسان اینگونه تصور می‌کنند که ممکن است بخشی از مخاطبان هدف خود را از طریق این روش از دست دهد‌. در صورتی که اصلا اینگونه نیست. در واقع می‌توان گفت وبلاگ نویسی آنلاین شرایطی را فراهم می‌کند تا بازدیدکنندگان وبلاگ‌های دیگر بتوانند سری هم به وبلاگ شما بزنند.

ایجاد برند و اقتدار برند از طریق وبلاگ نویسی مهمان

ایجاد برند و اقتدار برند از طریق وبلاگ نویسی مهمان

افراد با این هدف اقدام به تبلیغات گوگلی می‌کنند که بتوانند به جایگاه مشخصی دست یابند. و از این طریق شهرت و موفقیت بسیاری برای محصولات یا خدمات خود رقم زنند. بهترین راه برای رسیدن به این هدف استفاده از پست‌های مهمان تجاری است. شما از طریق وبلاگ نویسی آنلاین می‌توانید مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص دهید. ممکن است برخی فکر کنند همین که محتواهایی بنویسند و در سایت بنویسند کافی است. اما نباید از این نکته غافل شد که از طریق وبلاگ نویسی آنلاین می‌توان مخاطبان بسیاری بیشتری به خود اختصاص داد.

برای موفقیت در این مسیر نیاز است که محتوای پست مهمان شما بسیار قوی و با ارزش باشد. اگر محتوای شما فاقد کیفیت باشد نمی‌توانید انتظار داشته باشید موفقیت زیادی برای شما حاصل شود.

سعی کنید پست‌هایی بنویسید که مخاطب پسند باشند. و نکاتی را برای حل مشکلات در حوزه کسب و کاری‌تان ارائه دهد. این دسته از پست‌ها معمولا با استقبال بسیار ویژه‌ای روبه‌رو می‌شود. و افراد زیادی اقدام به انتشار آن می‌کنند.

با تمامی این تلاش‌ها هیچ انتظار نداشته باشید که بتوانید در کوتاه مدت تغییرات حاصل شده را مشاهده کنید. چرا که برندسازی یک فرایند سخت و دشوار است. و بدون در دست داشتن برنامه ریزی و استراتژی قوی امکان پذیر نیست.

ایجاد درآمد از طریق پست‌های مهمان

ایجاد درآمد از طریق پست‌های مهمان

برخی از وب سایت‌ها در قبال انتشار پست‌های تجاری مهمان هزینه دریافت می‌کنند. برخی دیگر نیز با هدف افزایش اعتبار و برند سازی بیشتر به صورت رایگان به انتشار پست‌های مهمان اقدام می‌کنند. آنچه که باید یادآور شود این است که مهم‌ترین کار قبل از انتشار پست مهمان تلاش برای ساخت وب سایتی با کیفیت است. اگر قرار باشد مخاطبان زیادی به سایت شما هجوم بیاورند باید جذابیت کافی برای جذب آن‌ها را داشته باشید.

فرقی ندارد به فکر برندسازی باشید یا کسب درآمد در هر صورت نیاز است که وب سایتی محبوب و با کیفیت داشته باشید که بتواند رهگذران را به دنبال کنندگان دائمی شما تبدیل کند.

سئو بهتر با وبلاگ نویسی مهمان

سئو بهتر با وبلاگ نویسی مهمان

شما می‌توانید از طریق وبلاگ نویسی مهمان به بهینه سازی سایت کمک کنید. ممکن است با خود بپرسید مگر این کار امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما از طریق پست‌های تجاری مهمان به راحتی می‌توانید بک لینک‌های بسیاری به دست آورید که خود به خود ترافیک و رتبه سایت شما را ارتقا می‌دهد.

هنگامی که وب سایت‌های بسیاری پست‌های مهمان شما را منتشر می‌کنند اعتبار دامنه شما افزایش می‌یابد. و گوگل شما را به عنوان یک وب‌ سایت محبوب تشخیص می‌دهد. همه این امتیازات به شرطی حاصل می‌شود که پست مهمان شما از محتوایی غنی برخوردار باشد.

استفاده از پست‌های مهمان در رسانه‌های اجتماعی

استفاده از پست‌های مهمان در رسانه‌های اجتماعی

امروزه بیشتر مردم از شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند. بنابراین این امکان فراهم است تا از این فضا برای تبلیغات استفاده کرد.

انتشار پست‌های مهمان در رسانه‌های اجتماعی باعث می‌شود تا افراد بیشتری برای بازدید از وب سایت شما و در نهایت آشنایی با شما داوطلب شوند. به یاد داشته باشید تنها پست‌هایی می‌تواند مخاطب را از شبکه‌های اجتماعی به وب سایت شما بکشند که حرف‌های بسیاری برای گوش‌های شنوا داشته باشند.

استفاده از هشتک‌های مناسب در زیر پست‌های با ارزش می‌تواند جایگاه نهایی شما را تثبیت کند. فراموش نکنید هیچ تلاشی در کوتاه مدت نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. بنابراین انتظار نداشته باشید راحت بتوانید از طریق پست‌های مهمان تجاری بک لینک دریافت کرده و به جایگاه دلخواه خود در گوگل دست یابید.

گسترش کسب و کار با وبلاگ نویسی آنلاین

گسترش کسب و کار با وبلاگ نویسی آنلاین

همان گونه که قبلا نیز اشاره کردیم پست‌های مهمان یکی از مهم‌ترین عواملی هستند که می‌توانند کسب و کار شما رونق دهند. به عبارتی می‌توان گفت از طریق این پست‌ها شما می‌توانید با افرادی آشنا شوید که هم فکر و هم عقیده با شما هستند. و می‌توانند به شما در رونق کسب و کارتان کمک کنند.

انتشار پست‌های مهمان توسط وب سایت‌های مختلف یک عمل دو سر برد است. چرا که هر دو طرف می‌توانند از این طریق بک لینک‌های بسیاری دریافت کنند و خود را بالا بکشند.

تعامل بیشتر با همکاران و افراد متخصص فعال در حوزه‌های کاری مشابه باعث می‌شود تا  امکان دسترسی به موفقیت آسان‌تر شود.

نتیجه نهایی:

پست‌های مهمان با کیفیت و با ارزش بهترین و مهم‌ترین ابزار برای دستیابی به جایگاه ویژه در دنیای تبلیغات است. رسیدن به موفقیت در سئو و برند سازی از طریق وبلاگ نویسی آنلاین تنها زمانی می‌تواند نتیجه دلخواه را حاصل کند که از تداوم برخوردار باشد.

برای رسیدن به موفقیت در این مسیر نیاز است تا کفش‌های آهنین به پا کرده و با اراده‌ای خستگی ناپذیر تلاش کنید. و به دنبال نتیجه در کوتاه مدت نباشید. بیشتر در فضای مجازی فعالیت کنید و برای رسیدن به جایگاه دلخواه خود از هیچ تلاشی غافل نشوید.

عضویت در خبرنامه بکلینکام

آخرین آموزش بکلینکام را با عضویت در خبرنامه از طریق پست الکترونیک دریافت نمائید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما برای ما مهم است، لطفا نظر دهید.x