خدمات سئو سایت در بکلینکام

با پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی و ورود افراد مخالف به حوزه اینترنت بسیاری یک حوزه رقابتی برای رسیدن به رتبه‌های اول موتورهای جستجو ایجاد شد. تکنیک‌های بسیاری کنار یکدیگر قرار گرفت و سئو نامیده شد و در طول زمان گسترش یافت. به گونه‌ای که امروزه از سئو به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در راستای بازاریابی دیجیتال یاد می‌شود. سئو همان گونه که می‌تواند شما را به جایگاه های خاص و ویژه در گوگل برساند، در صورت اجرایی غلط می‌تواند شما را از دور رقابت کاملا خارج کند‌. به همین دلیل است که انتخاب یک مجموعه معتبر برای دریافت خدمات سئو بسیار مهم است.

لیست خدمات سئو سایت چیست؟

آنالیز سئو سایت

با آنالیز و بررسی وضعیت وب سایت، درک بهتری از نقاط قوت و ضعف سایت بدست آورید.

تدوین استراتژی سئو

برنامه‌ای منسجم در اختیار داشته باشید تا بدانید در هر مرحله چه اقدامی پیش رو دارید.

مشاوره سئو

به کمک مشاور سئو، با فضای کنونی دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید و کاربران هدف خود را آشنا بشناسید.

خدمات سئو چیست؟

منظور از خدمات سئو مجموعه اقدامات زیر و درشتی است که انجام می‌گیرد تا یک وب سایت بهینه شود و در رتبه‌های برتر گوگل ظاهر شود. این خدمات را به طور کلی می‌توان به دو دسته خدمات داخلی و تکنیکال تقسیم بندی کرد. هنگامی که فردی تصمیم می‌گیرد جایگاه ویژه‌ای در موتورهای جست و جو به خود اختصاص دهد، باید به هر دو بخش این خدمات توجه کافی داشته باشد. برخی از وبمسترها برای اینکه یک وب سایت را سریع‌تر به نتیجه برسانند دست به اقداماتی می‌زنند که از جانب گوگل غیر قابل قبول است و سئو کلاه سیاه نامیده می‌شود. گوگل به وضوح اشاره کرده است که با تکنیک‌های سئو کلاه سیاه تنها برای مدت زمانی کوتاه می‌توانید در گوگل ماندگار شوید. به همین دلیل سئو کلاه سفید که به معنی به کارگیری روش‌های اصولی و دریافت ترافیک ارگانیک است، اهمیت و جایگاه ویژه‌ای یافته است.

افزایش ترافیک را به درآمد تبدیل کنید...

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت بکلینکام

طراحی استراتژی درست سایت

با آنالیز و بررسی وضعیت وب سایت، درک بهتری از نقاط قوت و ضعف سایت بدست آورید.

برند سازی و پیشی از رقبا

با آنالیز و بررسی وضعیت وب سایت، درک بهتری از نقاط قوت و ضعف سایت بدست آورید.

افزایش فروش اینترنتی

با آنالیز و بررسی وضعیت وب سایت، درک بهتری از نقاط قوت و ضعف سایت بدست آورید.

ما نمی‌گوییم که بهترین هستیم، بلکه با عملکرد و نتایج، آن را به اثبات می‌رسانیم.

چرا سئو وب سایت ضروری است؟

امروزه بازاریابی حضوری و ساخت یک برند موفق هزینه‌های بسیار زیادی برای فرد خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می‌شود با ساخت یک وب سایت و سئو کردن آن با کمترین هزینه ممکن یک برند موفق بسازید. قطعا با کمک تکنیک‌های سئو می‌توانید مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص دهید و شانس بیشتری برای فروش یا ارائه خدمات داشته باشید. علاوه بر موارد ذکر شده امروزه پیشرفت‌های فروشگاه‌های اینترنتی به قدری بالا است که ممکن است جا ماندن از این رقیب شانس ادامه حیات در چرخه مادی را از شما بگیرد. بنابراین اگر می‌خواهید درآمد بیشتری کسب کنید و از این رقابت خارج نشوید، بهتر است سئو وب سایت خود را آغاز کنید.

0 +
افراد تیم
0 +
سال تجربه حرفه ای
0 %
پیشرفت کاری
0
پروژه های طراحی

مزایای سئو وب سایت

ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که سئو وب سایت چه مزایایی دارد و چرا باید جدی گرفته شود؟ در پاسخ به این سوال می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  • هزینه سئو وب سایت نسبت به سایر شیوه‌های تبلیغاتی کمتر است.
  • این شیوه شانس فروش و ارائه خدمات از راه دور به سراسر ایران را فراهم خواهد کرد.
  • می‌توانید مخاطبان هدف بیشتری را به خود اختصاص دهید و در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود دست یابید.
  • این روش نسبت به سایر شیوه‌های تبلیغاتی بازدهی بسیار بیشتری دارد.

هزینه سئو وب سایت

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که توسط صاحبان وب سایت پرسیده می‌شود این است که هزینه سئو وب سایت چقدر است؟

در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که هزینه سئو وب سایت بسته به حوزه کاری و کلمات کلیدی هدف برای دریافت رتبه در گوگل و همچنین بازه زمانی در نظر گرفته شده برای رسیدن به رتبه‌های برتر متفاوت است.

اگر دوست دارید از هزینه سئو وب سایت خود آگاه شوید متخصصان مجموعه ما می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بدون آنالیز وب سایت نمی‌توان هزینه دقیقی را برای سئو در نظر گرفت.

چرا بکلینکام را برای دریافت خدمات سئو انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم که چرا بکلینکام می‌تواند گزینه مناسبی برای دریافت خدمات سئو باشد، لازم است تا نیم نگاهی به مزایای دریافت خدمات از این مجموعه داشته باشیم:

  • دریافت هزینه مناسب

پرداخت هزینه قطعا یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که صاحبان وب سایت با آن روبرو هستند. خوشبختانه باید بگوییم که مجموعه بکلینکام بهترین هزینه ممکن را برای شما در نظر می‌گیرند.

  • ارائه خدمات کلاه سفید

تمامی خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما متناسب با قوانین گوگل است. بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت سئو کلاه سیاه و دریافت رتبه‌های موقتی وجود نخواهد داشت.

  • پشتیبان گیری دائمی

وب سایت شما دائما پشتیبانی می‌شود و هر گونه مشکل در کمترین زمان ممکن تشخیص داده و رفع می‌شود.

  • استراتژی درست و اصولی

متخصصان ما با تنظیم یک استراتژی دقیق و منظم سعی می‌کنند یا کمترین هزینه ممکن شما را به بالاترین رتبه‌ها در گوگل برسانند.

  • گزارش دهی دقیق ماهیانه

یکی از مهم‌ترین وجه تمایز مجموعه ما نسبت به سایر مجموعه‌‌های رقیب گزارش دقیق ماهیانه است. به این معنی که متخصصان ما در پایان هر ماه به شما گزارش می‌دهند که در ماه گذشته چه اقداماتی انجام گرفته و در پی این اقدام چه نتیجه‌ای برای شما حاصل شده است.