سفارش تولید محتوا

ما کیفیت تولید محتوا در بکلینکام را تضمین می‌کنیم.

تولید محتوا

"(اجباری)" indicates required fields

قیمت: 0 تومان

مراحل ثبت سفارش محتوا

سفارش تولید محتوا

ویژگی های تولید محتوا های متنی

نظارت بر تولید محتوا

با استفاده از سامانه مدیریت محتوا بکلینکام می توانید به راحتی بر عملکرد و تولید محتواهای ایجاد شده نظارت داشته و نسبت به ویرایش مطالب اقدام نمائید.

امکان پرداخت آنلاین

با ایجاد بستری امن شما عزیزان میتوانید تمامی موارد مربوط به پرداخت وجه را به صورت آنلاین انجام دهید.

تضمین کیفیت محتوا

براساس نیاز شما و با صلاح دید شما سفارش تولید محتوا را خواهیم گرفت و ضمانت تولید محتوا با کیفیت را به شما خواهیم داد.

آموزش شروع سفارش تولید محتوا

هرآنچه که در مورد تولید محتوا نیاز دارید!

انتخاب زبان

زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

انتخاب تعداد کلمات و تعداد محتوا

تعداد کلمات مورد نیاز خود و محتوای مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

نوع محتوا و موضوع آن

از دسته بندی های ایجاد شده نوع محتوا و موضوع مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

وارد کردن اطلاعات

اطلاعات خود را وارد کنید و در نهایت
پرداخت را انجام دهید تا کارشناسان ما
سفارش شما را انجام دهند.

تولید محتوا یونیک و کاربر پسند با بکلینکام

پیشرفت‌های گسترده رخ داده در حوزه علم و تکنولوژی شیوه بازاریابی را به طور کامل متحول کرده است. امروزه بازاریابی بیشتر با شیوه‌ای نوین به نام بازاریابی آنلاین انجام می‌گیرد. در این شیوه دیگر نیازی به ارتباط چهره به چهره بین فرد بازاریاب و مخاطب هدف وجود ندارد.تولید محتوا به عنوان یکی از مهم‌ترین راهکارها برای بازاریابی آنلاین شناخته می‌شود. در واقع می‌توان گفت شما با این روش قادر خواهید بود با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید و محصولات یا خدمات خود را راحت‌تر و بهتر بفروشید.هنگامی که سخن از تولید محتوا می‌شود، به منظور مجموعه ابزارها و اقداماتی است که شما به وسیله آن می‌توانید با کاربران ارتباط برقرار کنید. تولید محتوا متنی در صدر این ابزارها قرار می‌گیرد و به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای برقراری ارتباط با مشتریان شناخته می‌شود.

چرا تولید محتوا برای سئو مهم است؟

اگر با دنیای سئو آشنا باشید، حتما می‌دانید که تولید محتوا متنی برای سئو اهمیت بالایی دارد. به گونه‌ای که گوگل کیفیت محتوا را به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها برای رتبه‌بندی وب سایت‌ها در نظر می‌گیرد. شما حتی اگر وب سایت خوبی داشته باشید که رتبه‌های بالایی در نتایج گوگل دارد، بدون داشتن ابزاری برای برقراری ارتباط با مشتریان نمی‌توانید محصولات خود را بفروشید. همین موضوع باعث می‌شود تا تولید محتوا به عنوان یک روش رقابتی برای سئو بهتر وب سایت‌ها در نظر گرفته شود. به گونه‌ای که تولید محتوا بهتر مساوی با فروش بیشتر در نظر گرفته می‌شود. قطعا اگر بتوانید یک محتوا خوب و درجه یک تولید کنید، هزینه‌های تبلیغاتی‌تان به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد و می‌توانید سریع‌تر یک برند خوشنام بسازید.

تولید محتوا یونیک چیست و چه مزایایی دارد؟

منظور از تولید محتوا یونیک خلق اثری متمایز و متفاوت از رقبا است. گوگل به هیچ عنوان کپی برداری از دیگر وب سایت‌ها را نمی‌پسندد. اگر بتوانید در مسیر تولید محتوا خلاقیت به خرج دهید و یک اثر یونیک تولید کنید، قطعا این توان را خواهید داشت که بهتر و سریع‌تر در نتایج جست و جو حاضر شوید.در هنگام تولید محتوا یونیک باید این نکته را در نظر داشته باشید که نیاز است تا محتوا آماده شده نیازهای کاربر را پاسخ‌گو‌ باشد و بتواند به این نیازها پاسخ دهد. کاربر پسند بودن محتوا به عنوان یک ویژگی مثبت برای هر محتوا در نظر گرفته می‌شود.

هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای شما یا هر فرد دیگری مطرح شود این است که هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می‌شود؟ در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که هزینه در نظر گرفته شده برای تولید محتوا بر اساس تعداد کلمه محتوا و همچنین تخصصی و غیر تخصصی بودن آن محاسبه می‌شود. قطعا هر چه یک محتوا تخصصی‌تر و سخت‌تر باشد برای تولید آن به هزینه بیشتری نیاز است.البته این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه تولید محتوا در مجموعه‌های مختلف ممکن است با یکدیگر تفاوت‌هایی داشته باشد.

چگونه می‌توان هزینه‌های تولید محتوا را کاهش داد؟

هیچ یک از ما دوست نداریم هزینه‌های زیادی را صرف تبلیغات کنیم. این موضوع باعث می‌شود تا به دنبال راهی برای کاهش هزینه‌های تولید محتوا باشیم. برخی از افراد بر این باورند که تولید محتوا ارزان نمی‌تواند نیاز یک وب سایت را پاسخ‌گو‌ باشد. این افراد بر این باورند که هزینه دریافتی یک نویسنده یا مجموعه برای تولید محتوا ارتباط مستقیمی با کیفیت محتوا تولید شده دارد. اما هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید با کمک وب سایت‌ها و مجموعه‌هایی که به طور تخصصی در زمینه تولید محتوا فعالیت دارند، هزینه‌های خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید. بکلینکام یکی از مجموعه‌های تخصصی است که فعالیت خود را در زمینه سئو، ساخت بک لینک و تولید محتوا آغاز کرده است. این مجموعه تا کنون توانسته است موفقیت‌های بسیاری را به دست آورد و به مجموعه‌های گسترده‌ای کمک کند تا در نتایج گوگل ظاهر شوند.

هر برند قوی برای اینکه بهتر دیده شود و مسیر پیشرفت را ساده‌تر و آسان‌تر طی کند، نیاز به وب سایتی دارد که محتواهای قوی داشته باشد. ما به عنوان یکی از با تجربه‌‌ترین‌ها در این زمینه می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین و متمایزترین محتواها را برای وب سایت خود تولید کنید.

بهترین مجموعه برای تولید محتوا کدام است؟

اگر بخواهیم لیستی از بهترین و کاربلدترین مجموعه‌هایی که در زمینه تولید محتوا متنی فعالیت دارند، تولید کنیم، قطعا نام وب سایت بکلینکام در صدر این لیست قرار خواهد گرفت. دلیل این امر را می‌توان تجربه بالا نیروهای متخصص این مجموعه در زمینه تولید محتوا متنی دانست‌.

مراحل تولید محتوا متنی در مجموعه بکلینکام به شرح زیر است:

  • هنگامی که سفارش محتوا از طریق کارفرما ثبت می‌شود، مسیر برای تولید محتوا آغاز می‌گردد.
  • در ابتدا تحقیق کلمه کلیدی انجام می‌گیرد. انتخاب بهترین کلمات کلیدی هدف باعث می‌شود تا محتوا شما بهتر در نتایج جست و جو مشاهده شود. متخصصان مجموعه ما در ابتدا سعی می‌کنند با استفاده از ابزارهای کاربری برای تحقیق کلمات کلیدی بهترین و مهم‌ترین کلمات کلیدی را بیابند.
  • پس از یافتن کلمات کلیدی نوبت آنالیز وب سایت رقبا است. محتوا تولید شده باید بهتر از محتواهای رقیب باشد. به همین دلیل نیاز است تا محتواهای رقیب به خوبی آنالیز شود و نقاط ضعف و پیشرفت این محتواها یادداشت گردد.
  • در مرحله بعد لازم است با جست و جو در وب سایت‌های داخلی و خارجی اطلاعات لازم برای تولید محتوا کسب شود. این نکته را در نظر داشته باشید که گاهی لازم است برای تولید محتوا بهتر از برخی منابع دیگر چون کتاب‌های تخصصی این عرصه نیز استفاده شود.
  • پس از اینکه اطلاعات لازم برای تولید محتوا کسب شد، تولید محتوا آغاز می‌شود. در این مرحله نیروهای متخصص و کادر اجرایی سعی می‌کنند با نهایت دقت و تمرکز یک محتوا جامع و کاربرپسند کن مطابق با اصول سئو تولید کنند.

در آخرین مرحله تولید محتوا توسط بکلینکام محتوا تولید شده برای بررسی بیشتر و رفع ایرادات به نیروهای ویرایشگر متن ارسال می‌شود. پس از اینکه محتوا از نظر کیفیت، یونیک بودن و همچنین نگارش صحیح بررسی شد، به مشتری تحویل داده می‌شود.