آنالیز وب سایت

آنالیز تخصصی وب سایت با استفاده از قدرتمندترین ابزارهای آنالیز

آیا وب سایت شما بهینه شده است؟ متخصصین ما به شما میگویند که وب سایتتان بهینه است یا خیر!

آنالیز سئو سایت

آنالیز وب سایت با بکلینکام

با رشد فناوری و اینترنت بسیاری از کسب و کارها به طور کامل متحول شده است. امروزه وب سایت‌ها به فروشگاه‌های بزرگی تبدیل شده‌اند که با کمترین هزینه بیشترین سوددهی را برای افراد حاصل می‌کنند. اما آیا تاکنون این سوال را از خود پرسیده‌اید که رمز و راز فروش بیشتر از طریق سایت چیست؟

سئو فرایندی پیچیده و گاها سخت است که برای بازاریابی بیشتر و دیده شدن یک وب سایت در گوگل انجام می‌گیرد. تقریبا می‌توان گفت بدون سئو شانس شما برای فروش از طریق وب سایت صفر است. همین موضوع باعث شده است تا سئو سایت به یک موضوع بسیار مهم و رقابتی تبدیل شود و افراد زیادی در سراسر جهان تصمیم بگیرند با سئو کردن وب سایت خود به موفقیت‌های مالی بسیاری دست یابند.

هنگامی که سخن از سئو یک وب سایت می‌شود، منظور مجموعه اقداماتی است که در جهت بهینه سازی یک وب سایت و دیده شدن بیشتر آن انجام می‌گیرد. آنالیز وب سایت یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو است. تصمیم داریم در این مطلب در رابطه با آنالیز وب سایت صحبت کنیم و اطلاعات لازم را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.  

آنالیز وب سایت چیست؟

منظور از آنالیز وب سایت فرایندی است که طی آن تمامی مشکلات یک وب سایت یافته می‌شود. در طی این عمل تمامی نقاط قوت و ضعف یک وب سایت یافته می‌شود. به عبارتی می‌توان گفت که آنالیز وب سایت با این هدف انجام می‌گیرد که یک برنامه ریزی درست برای رسیدن به موفقیت وب سایت تنظیم شود.

بدون آنالیز کردن صحیح نمی‌توان انتظار داشت که وب سایت شما بتواند پله‌های ترقی را سریع طی کند و در رتبه‌های اول گوگل ظاهر شود. بنابراین می‌توان گفت که اگر می‌خواهید وب سایتی با بازدید بالا داشته باشید و بتوانید از طریق آن فروش بالایی را تجربه کنید، بهترین کار این است که آنالیز وب سایت خود را به متخصصین این حوزه بسپارید.

چرا آنالیز وب سایت مهم است؟

یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای شما یا هر فرد دیگری شکل بگیرد این است چه چرا آنالیز وب سایت مهم است و حتما باید جدی گرفته شود؟

در پاسخ به این سوال مهم باید بگوییم که همه ما برای اینکه بتوانیم کاری را با موفقیت پیش ببریم، نیاز به برنامه ریزی داریم. یک برنامه درست و اصولی نیازمند شناخت کافی از مسیر و همچنین نقاط قوت و ضعف خود است‌.

آنالیز وب سایت به این دلیل مهم است که کمک می‌کند تا یک وبمستر برنامه ریزی دقیق‌تر و اصولی‌تری برای وب سایت خود تنظیم کند و بتواند با هزینه‌ای کمتر برندی قوی‌تر بسازید.

مزایای آنالیز وب سایت

مزایای آنالیز وب سایت بسیار زیاد است. به همین دلیل تمامی متخصصان توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان از این مرحله غافل نشوید. برخی از مهم‌‌ترین مزایای آنالیز به شرح زیر است:

  • کمک به بهینه سازی وب سایت
  • کمک به بهینه سازی تجربه کاربری
  • تنظیم استراتژی صحیح برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی
  • کاهش هزینه‌های تبلیغاتی
  • بهبود سرعت وب سایت

 

فرایند آنالیز وب سایت

فرایند آنالیز وب سایت به این شکل است که ابتدا شما درخواست خود را مبنی بر آنالیز به متخصصان ما اعلام می‌کنید. سپس ما آغاز به کار می‌کنیم و یا استفاده از ابزارهای مخصوص به بررسی وب سایت شما، نقاط قوت و ضعف آن و همچنین بررسی وب سایت‌های رقبایتان می‌پردازیم.

با استفاده از نتیجه نهایی هزینه‌های شما برای سئو وب سایت را تخمین و به شما اطلاع رسانی می‌کنیم. با دانستن اینکه وب سایت شما به چقدر زمان و چقدر هزینه برای دیده شدن نیاز دارد، می‌توانید عملکرد بهتری از خود نشان دهید و بهتر در گوگل بدرخشید. 

هزینه آنالیز وب سایت چقدر است؟

ابزارهای بسیاری برای آنالیز وب سایت وجود دارند که متخصصان با استفاده از آن‌ها فرایند آنالیز را ساده‌تر و آسان‌تر خواهند کرد. بسته به اینکه یک متخصص چقدر برای آنالیز وب سایت شما زمان صرف کند، از چه ابزارهایی استفاده کند، هزینه متفاوتی در انتظار شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که یک متخصص آنالیز وب سایت حرفه‌ای در زمان بررسی سایت شما به بررسی رقبا نیز می‌پردازد، به همین دلیل زمان بیشتری برای آنالیز صرف می‌شود.

بهترین مجموعه برای آنالیز وب سایت کدام است؟

هر چه که فرد آنالیز کننده تخصص و مهارت بیشتری داشته باشد، می‌تواند به نبات قوت و ضعف بیشتری دست یابد. در واقع می‌توان گفت که مهارت فرد آنالیزور نقش بسیاری در نتیجه نهایی و همچنین برنامه‌ریزی‌های پس از آنالیز خواهد داشت.

بکلینکام یکی از مجموعه‌های تخصصی است که در زمینه سئو و تولید محتوا فعالیتی چندین ساله دارد. همچنین تاکنون توانسته است پروژه‌های بسیاری را با موفقیت به اتمام رساند و وب سایت‌های بسیاری را در گوگل به جایگاه‌های خاص برساند. بنابراین اگر به دنبال بهترین مجموعه برای آنالیز وب سایت خود هستید، می‌توانید روی کمک ما حساب باز کنید. ما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا شما بتوانید در بازه زمانی کوتاه‌تر به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

فرم آنالیز وب سایت

جهت آنالیز وب سایت خود، فرم زیر را پر کنید

آنالیز وب سایت